اقامت آمریکا می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فهرست سئوالات متداول و ضروری-برای دستیابی به پاسخ هر پرسش روی آن کلیک کنید، شما به پاسخ آن هدایت می شوید:

 

 

اطلاعات بیشتری در مورد شما، سابقه کاری و نحوه کارتان می خواهم بدانم ؟

چه کار و خدماتی در ازای هزینه ای که می گیرید انجام می دهید؟

می خواهم با شما تماس بگیرم؟

مهلت ثبت نام تا چه زمانی است؟

مدارک لازم برای ثبت نام چیست؟

شانس قبولی ما چقدر است؟

آیا می توانم هزینه های ثبت نام را قسطی بپردازم؟
چه کسانی واجد شرایط شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند؟ به عبارت دیگر چه کسانی می توانند فرم پر کنند یا ذکر اسم آنها در فرمها الزامی است؟
ایمیلی دریافت کرده ام که می گوید شما برنده شده اید و ظاهراً از سایت اصلی است چون اکانت نامبر و... دارم و همان نامه را هم دارد چگونه از صحت و سقم آن مطمئن شوم؟
پین کد چیست؟ چگونه آن را دریافت کنم؟
پین کد خود را فراموش نموده ام چگونه آنرا بازیابی کنم؟
آیا داشتن مدرک تحصیلی امتیاز دارد؟ آیا ارسال مدارک به صورت امتیازی است و اگر چنین است حداقل امتیاز چقدر است ؟
کارت معافیت ندارم یا دانشجو هستم یا.. سربازی نرفته ام می توانم شرکت کنم؟
یک مورد دیگر اینکه برای فرزندان زیر 17 سال وضعیت گرین کارت و اجازه اقامت در صورت برنده شدن والدین چگونه است؟        >> برگشت به فهرست سئوالات
آیا داشتن گرین کارت باعث محدود شدن شرایط شهروندی در ایران می شود؟
اگر من برنده گرین کارت شوم و آدرسم عوض شود چه کار کنم؟
آیا در صورت داشتن گرین کارت از خدمت زیر پرچم ایران معاف هستیم یا باید هم در ایران و هم در آمریکا خدمت زیر پرچم داشته باشیم؟
آیا در صورت موفقیت تضمین زندگی یا فراهم ساختن شرایط عادی زندگی با کشور آمریکا است؟
آیا مدرک دیپلم نظام جدید پذیرفته می شود یا حتماً باید پیش دانشگاهی را گذرانده باشم؟
اگر همزمان برای ویزاهای دیگر مثل تحصیلی و... اقدام کنم آیا این ثبت نام در پذیرش آنها تاثیر منفی ندارد؟
آیا مدارک دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور و ... مورد قبول است؟
اینجانب با شخصی نامزد هستیم و ممکن است چند ماه آینده ازدواج کنیم الان متاهلی ثبت نام کنیم یا مجردی؟
حداقل و حداکثر سن مهم است؟
مقیم کشوری دیگر هستم ولی متولد ایران، می توانم در این برنامه شرکت کنم؟
بعد از ورود به آمریکا چه مدت می توانیم آنجا زندگی کنیم؟

یک ایمیل برایم ارسال شده که بزبان انگلیسی است و می گوید برنده لاتاری شده ام چه کار باید بکنم؟            >> برگشت به فهرست سئوالات
عده ای می پرسند چگونه بفهمیم ثبت نام ما انجام شده است؟
تعدادی از اینکه مثلاً الان اصل مدرک دیپلم یا لیسانسشان را ندارند می گویند.
 

صفحه اول                         رفتن به صفحه دوم        

 


اطلاعات بیشتری در مورد شما، سابقه کاری و نحوه کارتان می خواهم بدانم ؟        >> برگشت به فهرست سئوالات
پاسخ:     اطلاعات کامل در صفحات سایت از جمله در صفحات "درباره" و "چرا ما" درج شده است.
 

چه کار و خدماتی در ازای هزینه ای که می گیرید انجام می دهید؟
پاسخ:    در این مورد به صفحه "خدمات ما" مراجعه شود.    >> برگشت به فهرست سئوالات
 

می خواهم با شما تماس بگیرم؟
پاسخ:    به صفحه "پشتیبانی" یا "تماس با ما" مراجعه کنید.    >> برگشت به فهرست سئوالات

 

مهلت ثبت نام تا چه زمانی است؟

پاسخ:    تا کنون در هر سال یک نوبت قرعه کشی گرین کارت آمریکا انجام می شود که تاریخهای مهم آن به شرح زیر می باشد. در صورت تغییر هر تاریخ جزئیات دقیق آن اعلام خواهد شد.
پذیرش مدارک: در کلیه ماههای سال در مرکز خاکی پذیرش مدارک صورت می پذیرد ولی تعرفه در ماههای مختلف متفاوت است.
قرعه کشی هر دوره: حدود اواخر اسفندماه
اعلام نتایج هر دوره: از اردیبهشت تا پایان آبان(اصلی) + تا آخر دی(رزرو)
تبصره: به دلیل اینکه اعلام نتایج قبول شدگان اصلی و رزرو تا پایان دیماه به طول می انجامد به کلیه شرکت کنندگان دوره قبلی اجازه داده شده تا در دوره جدید هم صرف تظر از اعلام نتایج دوره قبلی شرکت کنند و فرصت جدید را از دست ندهند.
متقاضی گرامی , مرکز خاکی جهت بررسی پرونده شما نیاز به زمان دارد بنابراین خواهشمندیم در اسرع وقت مراحل سه گانه را تکمیل نمائید.    >> برگشت به فهرست سئوالات

 

مدارک لازم برای ثبت نام چیست؟

پاسخ:    جهت ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ارائه مدرکی الزامی نیست بعنوان مثال داشتن یا ارائه پاسپورت، پایان خدمت وظیفه یا حتی شناسامه مورد نیاز نیست. بلکه در مرحله ثبت نام، داوطلب فقط لازم است فرم ارسال مشخصات فردی + عکس استاندارد یک قطعه + هزینه ثبت نام را که اصطلاحاً مدارک سه گانه می نامیم را برای مرکز ارسال نماید.
بدیهی است پس از قبولی در لاتاری متقاضی باید جهت منرجات فرمهای تکمیل شده مدارک و مستندات قابل قبولی به سفارتهای آمریکا ارائه نماید.        >> برگشت به فهرست سئوالات

 

شانس قبولی ما چقدر است؟

پاسخ:     با توجه به آمارهای سالهای گذشته و بر اساس اظهار نظرهای رسمی اداره مهاجرت آمریکا شانس قبول شدن در قرعه کشی یک نفر در ازای هر 71 شرکت کننده طی دوسال گذشته اعلام شده و در یکسال گذشته با بهبود این شانس برای ایرانیان به یک نفر به ازای هر 41 نفر شرکت کننده رسیده است.در حال حاضر این شانس بیشتر برآورد می گردد. شانس قبولی برای افراد متاهل دو برابر یعنی یک نفر در ازای هر 35 نفر میباشد. زمانی که فرد متاهلی دو فرم جداگانه ثبت مینماید ، که در فرم نخست خودش به عنوان متقاضی و همسرش به عنوان همراه معرفی میگردد ، و در فرم دوم عکس حالت اول یعنی همسرش متقاضی و خودش به عنوان همراه ، در صورت برنده شدن هرکدام از این دو فرم هر دوی آنها حائز دریافت گرین کارت آمریکا میگردند. بدین خاطر به افراد متاهل توصیه میگردد حتما به روش بالا ثبت نام نمایند.
شانس مجردهای بین 17 تا 21 ساله : افراد مجرد بین سنین 17 تا 21 سال یک بار میتوانند به عنوان همراه مادر ، یک بار به عنوان همراه پدر ثبت نام نمایند ، به علاوه یک بار هم میتوانند به صورت تکی ثبت نام نمایند . بنابر این شانسشان سه برابر مجردهای بالا 21 سال میباشد . از آنجایی که بسیاری از کسانی که در قرعه کشی گرین کارت شرکت می کنند مسلط به زبان انگلیسی نیستند و در پر کردن فرم ثبت نام دچار اشتباهات بسیاری می شوند و اداره مهاجرت آمریکا نام آنها را به علت نقص در مدارک و اطلاعات و یا اشتباهات وابسته به ندانستن زبان انگلیسی , حذف میکند . کسانی که از افراد زبده و وارد در این امور همانند سایت ما استفاده می کنند شانس بسیار بیشتری جهت قبولی دارند . و همینطور از آن جهت که ثبت نام گرین کارت باید به صورت آنلاین انجام شود و قطع شدن حتی یک ثانیه ارتباط با اینترنت موجب حذف نام متقاضی می شود و اینکه اگر در طی 30 دقیقه شما نتوانید فرم ثبت نام مربوطه را پر کنید نام فرد متقاضی حذف می شود , بنابراین بهترین گزینه استفاده از سایت ما برای ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت می باشد تا با خیالی آسوده مطمئن باشید که ثبت نامتان به درستی و صحت انجام شده است .
از آنجایی که بسیاری از شرکت کنندگان به شکل صحیح و مناسب در قرعه کشی شرکت نمی کنند شانس برای کسانی که صحیح و مطمئن شرکت می کنند بسیار بالاست بسیاری از سایتها برای بدست آوردن متقاضی ارقامی همچون یک نفر از سی نفر ویآ حتی یک نفر از بیست را ارائه میدهند که کاملا دور از واقعیت میباشد. شانس قبولی در گرین کارت لاتاری آمریکا در سالهای مختلف بنا به تعداد شرکت کننده ها متغییر میباشد. چندین میلیون از تقاضاهای شرکت در قرعه کشی گرین کارت که سالانه به مقامات آمریکایی تسلیم میگردد به دلیل عدم رعایت نکات ضروری در تنظیم صحیح تقاضا از دور قرعه کشی خارج میگردند. سرویس ما مورد استفاده افرادی است که خواهان شرکت در این قرعه کشی بوده و مایلند که تقاضانامه هایشان دقیقا با رعایت همه نکات اعلام شده از طرف دولت آمریکا تنظیم و بصورت صحیح در قرعه کشی شرکت داده شود. حدود یک سوم از تقاضانامه های ارسالی (2,9 ملیون) به دلیل عدم تنظیم صحیح تقاضا از دور قرعه کشی خارج میگردند.            >> برگشت به فهرست سئوالات

 

آیا می توانم هزینه های ثبت نام را قسطی بپردازم؟

پاسخ:    با وجود ناچیز بودن هزینه ثبت نامی این مرکز نسبت به مراکز خارجی و داخلی دیگر، بنا به درخواست تعدادی از متقاضیان گرامی پرداخت قسطی با شرایط بسیار آسان زیر و فقط با ده هزار تومان امکان پذیر شد. بدین ترتیب افراد فقط با ده هزار تومان ثبت نام خودر ا تائید می کنند.       
چگونگی پرداخت قسطی هزینه ثبت نام:
جهت هر تقاضا حداقل مبلغ پرداختی ماهیانه 10 هزار تومان و تعداد اقساط نامحدود است.
هیچگونه ضمانت بانکی مظیر چک، سفته و... لازم نیست ولی رسید اصلی ثبت نام بهمراه کد تائیدی نزد ما تا واریز آخرین قسط خواهد ماند.
کافی است شما مدارکتان را کامل ارسال کنید و فقط در بخش هزینه، درخواست پرداخت قسطی کنید.
ثبت نام شما با پرداخت اولین قسط که حداقل باید 10 هزار تومان باشد، انجام می شود و اقساط بعدی در فواصل یکماهه تنظیم خواهد شد و به شما اعلام می شود.    >> برگشت به فهرست سئوالات

 

 

چه کسانی واجد شرایط شرکت در قرعه کشی گرین کارت هستند؟ به عبارت دیگر چه کسانی می توانند فرم پر کنند یا ذکر اسم آنها در فرمها الزامی است؟

پاسخ:   

تنها شرط شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا این است که فرد متقاضی متولد کشورهایی باشد که متولدین آن کشور برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا مجاز هستند.
/ 1 نظر / 13 بازدید
بزرگترین اجتماع دختر پسرای ایرونی

دیگه لازم نیست هر روز وقت خود را توی سایتهای مختلف صرف كنید تا كلی عكس و مطلب مورد علاقه تان را پیدا كنید ! شما فقط باید ایمیل خودتون رو هر روز چک کنید و منتظر بهترین و بروزترین و جالب ترین مطالب و عکس ها باشید ! برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://tgroup.mihanblog.com مراجعه کنید. موفق باشید.